Коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів на базі 9 та 11 класів за наступними спеціальностями:
Н1: «Агрономія»
Галузь знань: Н "Сільське, лісове, рибне господарство та ветеринарна медицина"
Освітньо-професійна програма: Технологія виробництва і переробки продукції рослинництва
Освітня кваліфікація: Освітньо-професійний ступінь фахової передвищої освіти фаховий молодший бакалавр спеціальність "Агрономія"
Термін навчання:
4 роки (на базі 9 класів)
3 роки (на базі 11 класів)
Підготовка спеціалістів за даною спеціальністю розпочалась в 1920 році. Готувались агрономи-селекціонери, агрономи-рільники, в даний час агрономи-насіннярі. Оснащена матеріальна база по підготовці агрономів-насіннярів. Навчально-дослідне господарство займається вирощуванням супер-еліти, еліти та І репродукції основних зернових культур та селекцією і насінництвом кукурудзи. Використовується база та залучаються до навчального процесу науковці Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла, професорський склад Білоцерківського національного аграрного університету.
Поряд з фаховою підготовкою студенти можуть одержати такі виробничі професії:
тракторист-машиніст;
квіткар;
овочівник;
бджоляр;
лаборант-насінняр.
Н1: «Агрономія»
Галузь знань: Н "Сільське, лісове, рибне господарство та ветеринарна медицина"
Освітньо-професійна програма: Організація і технологія ведення фермерського господарства
Освітня кваліфікація: Освітньо-професійний ступінь фахової передвищої освіти фаховий молодший бакалавр спеціальність "Агрономія"
Термін навчання:
4 роки (на базі 9 класів)
3 роки (на базі 11 класів)
Провідною спеціальністю на відділенні є „Організація і технологія ведення фермерського господарства", перший випуск спеціалістів з якої відбувся у 1997 році. Технолог - організатор сільськогосподарського виробництва одержує теоретичну і практичну підготовку з рослинництва, тваринництва, переробки сільськогосподарської продукції, механізації та електрифікації с/г виробництва, основ будівництва, економіки, організації і управління фермерським господарством. За період навчання студенти набувають робітничих професій: водій автомобіля категорії "В", "В і С"; оператор ветеринарної обробки тварин. Випускники спроможні заснувати і вести фермерське господарство, а також працювати в с/г підприємствах різних типів та форм власності на посадах бригадира рільничої та комплексної бригад, завідуючого відділом та фермою, на агрономічних та зоотехнічних посадах.
Н2: «Тваринництво»
Галузь знань: Н "Сільське, лісове, рибне господарство та ветеринарна медицина"
Освітньо-професійна програма: Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва
Освітня кваліфікація: Освітньо-професійний ступінь фахової передвищої освіти фаховий молодший бакалавр спеціальність "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"
Термін навчання:
4 роки (на базі 9 класів)
3 роки (на базі 11 класів)
Спеціаліст підготовлений для організаційно-управлінської діяльності, яка пов’язана з технологіями утримання, відтворення, виробництва і первинної продукції тваринництва. Поряд з набуттям кваліфікації техніка-технолога з виробництва та переробки продукції тваринництва, одержує робітничі професії:
оператор штучного осіменіння с/г тварин;
бджоляр;
тракторист-машиніст
Здатний виконувати професійну роботу на посадах:
керуючого фермою;
завідувача підсобного виробництва;
зоотехніка;
техніка з племінної справи;
заготівельника тваринницької продукції;
техніка-лаборанта;
техніка технолога;
обліковця.
D3: «Менеджмент та підприємництво»
Галузь знань: D "Бізнес, адміністрування та право"
Освітньо-професійна програма: Менеджмент
Освітня кваліфікація: Освітньо-професійний ступінь фахової передвищої освіти фаховий молодший бакалавр спеціальність "Менеджмент"
Термін навчання:
3 роки 5 місяців (на базі 9 класів)
2 роки 5 місяців (на базі 11 класів)
Підготовка фахівців за спеціальністю «Організація виробництва» напряму підготовки «Менеджмент організацій» розпочалася з 1997 року. Спеціалісти отримують економічну та технологічну підготовку, знання з обліку та аналізу виробництва, з менеджменту та маркетингу. Набувають уміння застосовувати ці знання для прийняття найбільш ефективних управлінських рішень з використанням сучасної комп’ютерної техніки. Матеріальна база технікуму та кадрове забезпечення навчального процесу відповідають вимогам Міністерства освіти та науки по підготовці спеціалістів з вищою освітою за І рівнем акредитації. Випускники технікуму за спеціальністю «Організація виробництва» можуть працювати керівниками виробничих підрозділів, очолювати кадрові служби підприємств та організацій, займатись постачальницько–збутовою діяльністю, працювати на економічних посадах.
D2: «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»
Галузь знань: D "Бізнес, адміністрування та право"
Освітньо-професійна програма: Фінанси, банківська справа та страхування
Освітня кваліфікація: Освітньо-професійний ступінь фахової передвищої освіти фаховий молодший бакалавр спеціальність "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок"
Термін навчання:
3 роки (на базі 9 класів)
2 роки (на базі 11 класів)
Необхідність відкриття у 2003 році спеціальності „Фінанси" була обумовлена гострою потребою регіону у фахівцях фінансових спеціальностей в умовах реформування фінансово-кредитної і податкової системи України, переходу на нові стандарти бухгалтерського обліку. Навчаючись за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст", студенти здобувають ґрунтовні знання з економіки, бухгалтерського обліку, податків і оподаткування, фінансів підприємств, фінансування і кредитування, банківської справи, ревізії та контролю діяльності підприємств. Вони набувають навиків застосування комп'ютерної техніки в бухгалтерському обліку. Наші випускники можуть працювати на посадах бухгалтера, аудитора, ревізора, касира в фінансових управліннях, державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійних службах, відділах місцевих державних адміністрацій та інших фінансових організаціях та установах.
J8 «Автомобільний транспорт
Галузь знань: J "Транспорт, спорт і послуги"
Освітньо-професійна програма: Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів
Освітня кваліфікація: Освітньо-професійний ступінь фахової передвищої освіти фаховий молодший бакалавр спеціальність "Автомобільний транспорт"
Термін навчання:
4 роки (на базі 9 класів)
3 роки (на базі 11 класів)
Механік готується до роботи на посадах: механік автомобільної колони (гаража), механік з ремонту транспорту, технік-конструктор, механік виробництва і т.д.