Вітальне слово

Летять роки…  І ось вже через кілька років наш рідний коледж відзначатиме 100-річний ювілей. Поважний вік як для навчального закладу: є що згадати, над чим замислитися, та, найголовніше, є чим пишатися. Сьогодні  Маслівський аграрний коледж ім. П.Х.Гаркавого Білоцерківського НАУ – престижний вищий навчальний заклад Київщини, надійна міцна основа аграрної освіти України. Тут готують кваліфікованих фахівців з шести спеціальностей, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей  із міцними  теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, сформованими нашими мудрими досвідченими наставниками.

Наші студенти закріплюють отримані теоретичні знання та відпрацьовують практичні навички під час проходження навчальних та виробничих практик в умовах навчально-дослідного господарства коледжу, яке включає колекційно-дослідне поле, навчально-виробничу ферму з кількістю ВРХ 150 голів та свиней – 40 голів, орні землі площею 620 га, машинно-тракторний парк. Одним з пріоритетних напрямів діяльності є тісна співпраця з Миронівським інститутом пшениці ім. В.М.Ремесла НААН України на базі якого студенти спеціальності «Агрономія» проводять дослідницьку роботу, збір інформації, з узагальненням і подальшим використанням її при написанні курсових робіт. У рамках міжнародної співпраці з аграрними фірмами Польщі, Німеччини, Данії, США, кращі студенти коледжу мають можливість проходити виробничу практику та стажування за кордоном. Студенти економічного напрямку підготовки мають можливість паралельного навчання в одному з найбільших вищих навчальних закладів Польщі - Університеті економіки м. Бидгош.

Щорічно дипломи молодшого спеціаліста отримують близько 200 випускників, більшість з яких продовжують навчання за ступеневою освітою в Білоцерківському НАУ. Ми пишаємося тим, що наша студентська родина становить близько 800 представників молодого покоління, яке завтра буде працювати на зростання добробуту та процвітання українського народу.

Колектив коледжу вивчає можливості підготовки бакалаврів зі спеціальності «Агрономія» та ліцензування нових спеціальностей на основі моніторингу регіонального ринку праці. Двері нашого закладу відкриті для бажаючих отримати ґрунтовні знання та гарні спеціальності.