Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/

Агрономія


Заступник директора з наукової роботи
***
Гудзенко Володимир Миколайович
Заступник директора з наукової роботи Миронівського інституту пшениці ім.В.М.Ремесла НААН України, доктор сільськогосподарських наук.Навчався в коледжі за спеціальністю 201 "Агрономія" з 1998 р. по 2002 р., був сумлінним і наполегливим студентом, мета "стати науковцем", така недосяжна в студентські роки, завдяки своїм якостям стала реальністю .

Завідувач відділу насінництва та агротехнологій
***
Сіроштан Андрій Анатолійович
Завідувач відділу насінництва та агротехнологій Миронівського інститут пшениці ім.В.М.Ремесла НААН України, кандидат сільськогосподарських наук. Випускник Маслівського аграрного фахового коледжу (випуск 2001року), який обрав для себе стратегічний науковий напрям діяльності - організація вирощування оригінального насіння сортів зернових культур миронівської селекції.

Завідувач лабораторії селекції ярої пшениці
***
Пірич Аліна Володимирівна
Працює в Миронівському інституті пшениці ім.В.М.Ремесла НААН України, виконуюча обов'язки завідувачки лабораторії селекції ярої пшениці, кандидат сільськогосподарських наук. Випускниця Маслівського аграрного фахового коледжу (випуск 2009 року), обрала для себе наукову стежку, займається селекцією, створює нові сорти пшениці.

Агрономом консультант в компанії "Агрохімічні технології"
***
Ренкас Олег
Працює агрономом консультантом по Центральній Україні в компанії "Агрохімічні технології", яка займається виробництвом і розповсюдженням засобів захисту сільськогосподарських культур. Олег навчався в Маслівському аграрному коледжі за спеціальністю "Агрономія", випускник 2010 року. Одразу після закінчення коледжу розпочав свою трудову діяльність менеджера з продажу засобів захисту рослин в компанії "Хімагромаркетинг" , одночасно поєднуючи роботу з навчання в Білоцерківському національному аграрному університеті. Про Ренкаса Олега можна сказати так: "Хлопець, який вмінням та наполегливою працею, творить свою долю сам"

Агрономом в ТОВ "СПЕЦВУД" м.Біла Церква
***
Дубіна Антон Сергійович
Дубіна Антон Сергійович, працює агрономом в ТОВ "СПЕЦВУД" м.Біла Церква - тепличне господарство, яке займається вирощуванням овочів: огірків, помідорів, перцю, баклажанів, капусти, кабачків і інших сільськогосподарських культур. Антон Сергійович навчався в Маслівському аграрному коледжі за спеціальністю "Агрономія", випускник 2014 року. Отримавши диплом після закінчення навчання в коледжі, вступив до Білоцерківського національного аграрного університету за цим же фахом, Працювати за спеціальністю розпочав в 2016 році, одночасно поєднуючи навчання в університеті з роботою агронома тепличного господарства. Дубина Антон з тих людей, який крок за кроком, поступово, досягають обраної мети.

Директор Київського представництва компанії «Аgropoint»
***
Литвинець Богдан
Литвинець Богдан -випускник Маслівського аграрного коледжу ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного університету 2020 року,спеціальності «Агрономія» технологічного відділення. Отримав міцні знання,практичні навички з обраної спеціальності, виробництво і переробка продукції рослинництва. Чинна посада Литвинця Богдана: Директор Київського представництва в компанії «Аgropoint»-менеджер зі збуту засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив.

Менеджер з продажів в компанії "Ерідон"
***
Коваль Олександр Сергійович
Працює менеджером з продажів в "Ерідон" - компанії, яка спеціалізується на дистрибуції засобів захисту рослин, насіння, основних добрив і добрив для позакореневого підживлення. Олександр Сергійович навчався в Маслівський аграрний коледж за спеціальністю "Агрономія", випускник 2015 року. На питання чому обрав цю спеціальність, відповідає: "Що агросектор - це один з найбільш інвестованих секторів економіки, а значить найбільш високооплачувана і популярна галузь виробництва". Завзятий, усміхнений, з легкістю виконує будь-яку справу.

Головний агроном ТОВ "Стейк-АГРО"
***
Широкоступ Олексій Леонідович
Головний агроном ТОВ "Стейк-АГРО" в Переяслав-Хмельницькому районі. Навчався за спеціальністю "Агрономія" в Маслівському аграрному коледжі, випускник 2010 року. Олексій Леонідович - практик своєї справи, працьовитий, наполегливий, краса засіяного поля його стихія.

Регіональний менеджер "BASF" в Київській області
***
Коваль Владислав Сергійович
навчався в Маслівському коледжі з 2010 р. по 2014 р. за спеціальністю "Агрономія", отримав диплом з відзнакою, був відмінником у навчанні. В даний час працює регіональним менеджером "BASF" в Київській області, агрономія - це справа його життя, цілеспрямований, простий, працьовитий, закоханий в українську землю.