"Подяка спонсорам від педагогічного та студентського колективів коледжу"

Педагогічний та студентський колективи ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету» з нагоди 100-річного ювілею висловлюють щиру подяку випускникам коледжу: директору ПСП «Добробут», Присяжнюку Василю Олександровичу та директору ФГ «Припіяло А.В.» Припіялу Андрію Васильовичу за турботливе ставлення до потреб нашого навчального закладу, матеріальну та фінансову підтримку.

Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію, віддаєте частинку себе молодим громадянам нашої країни, які потребують небайдужого повсякденного піклування і уваги. Завдяки Вам поновлюється матеріально-технічна база навчального закладу, що дає змогу повноцінному розвитку наших студентів. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку, наснаги і подальших успіхів, невичерпної енергії і задоволення від реалізації майбутніх задумів. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашої країни.