«Дорогі наші, шановані медики Миронівщини!»


Дозвольте, напередодні Великодня, висловити Вам слова вдячності та поваги!Наша молитва і підтримка сьогодні звернена до цих сміливих людей, які перебувають на передовій важкої боротьби із невидимим, але небезпечним та смертельним ворогом, кожного моменту наражаючи на небезпеку своє здоров’я і життя. Ви наші Ангели-охоронці, які роблять те, що не під силу нікому. Ви повертаєте до життя, повертаєте не лише здоров’я, а й віру в себе і бажання жити далі повноцінним життям. Щиро дякуємо за радість здоров’я і диво життя, яке Ви даруєте кожному з нас, роблячи це із властивою лише людям цієї професії легкістю і невимушеністю, за якими стоять недоспані ночі, накопичена втома, щоденна копітка і потужна праця і нечувана фізична витривалість, море інформації, яку доводиться щодня пропускати через свій розум, океани людського болю і страждань, які кожен з Вас щодня переживає у своєму серці. Я ніколи не забуду: краплі поту під Вашими масками та щитками, мокрі костюми з яких капає і лагідні, добрі, усміхнені, повні надії очі та руки, які твердо тримають крапельниці, шприци і тебе за руку.

Ваш подвиг безцінний, Ви на передовій боротьби з COVID-19, боротьби за життя, боротьби за людей.

Доземний уклін Вам! Бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного спокою, благополуччя, людського тепла. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Дякуємо за високий професіоналізм та відданість своїй професії. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям.

З повагою директор та колективи працівників і студентів ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету»