"Миронівщина – край козацької слави"

Миронівщина – край козаків, колишні володіння графині Олександри Браницької, бальнеологічний курорт з цілющими радоновими водами, відомий у всьому світі центр селекції високоврожайних сортів пшениці, залізнична станція, сучасне промислове місто. Про Миронівський цукровий завод писав І.С. Нечуй-Левицький у повісті “Старосвітські батюшки і матушки”, у навколишніх селах Потоки і Зеленьки бував Тарас Шевченко, у селі Ромашки народився знаменитий український диригент Олександр Кошиць. Роки Першої і Другої світової війн, Голодомору, репресій, Чорнобильська катастрофа, Майдан, війна на Сході та багато іншого.

Про все це розповідає Миронівський краєзнавчий музей. У ньому можна дізнатись про минуле і сьогодення Миронівщини, про легенди й видатних людей від найдавніших часів до сучасності.

13 травня 2021 року студенти ІІ курсу групи МЕН-19 та групи ФБ-19 на чолі зі своїми кураторами Дзюбенко Оленою Григорівною та Пилипенко Ніною Петрівною відвідали це чарівне місце. Поринули в історію краю талановитих, завзятих, творчих, працьовитих, успішних жителів Миронівщини.

Дякуємо адміністрації коледжу за наданий транспорт, а науковим співробітницям Миронівського краєзнавчого музею за гостинність, цікаву і змістовну екскурсію.