"День пам’яті президента Університетського центру, ректора Білоцерківського національного аграрного університету, академіка НААН, доктора економічних наук, професора Анатолія Степановича Даниленка"

4 березня 2021 року в день пам’яті президента Університетського центру, ректора Білоцерківського національного аграрного університету, академіка НААН, доктора економічних наук, професора Анатолія Степановича Даниленка у ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж БНАУ» прозвучали слова-спогади та подяки.

В цей день студенти та працівники коледжу віддали шану людині, життєвий та професійний шлях якої це зразок порядності та чесності, приклад служіння людям, взірець для наслідування молодому поколінню. Його найбільші здобутки записані не в трудовій книжці, а в людських серцях. Працелюб за натурою, він ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Він був тим керівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене.

Сьогодні, 4 березня, в день народження Анатолія Степановича у Білоцерківському національному аграрному університеті відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої вшануванню його пам`яті на якій були присутні директор нашого коледжу Пахович Наталія Марцинівна та заступник директора з навчально-виробничої роботи Коломієць Володимир Миколайович.