«Ефективна профорієнтаційна робота коледжу – запорука успіху набору студентів»


Колектив ВСП «Маслівського аграрного фахового коледжу імені П.Х.Гаркавого» Білоцерківського НАУ цілеспрямовано і планомірно працює над тим, щоб враховуючи і дотримуючись суворих правил карантину, максимально наблизити інформацію про навчальний заклад та його спеціальності до абітурієнтів з подальшим залученням їх до навчання.

Мобільна профорієнтаційна бригада в складі викладачів коледжу: Макаренко Ю.М. та Шлапацької В. Г. провела профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх школах I – III ступеня с. Козин, с. Владиславка, с. Яхни, у Іванівському академічному ліцеі.

Зацікавилися інформацією про професії коледжу учні мальовничого міста Корсунь-Шевченківський Черкаської області.Особливо сподобалась інформація про наші спеціальності випускникам 9 класу Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи №1. Хлопців зацікавили професії агрономів, механіків, фермерів та професія майбутніх працівників банківської системи – фінансистів. А дівчатка захотіли стати технологами у тваринницькій галузі, а іще вони вибрали професію менеджера, тобто адміністратора-керівника.

Колективи учнів Корсунь-Шевченківської гімназії, загальноосвітньої спеціалізованої школи №5, загальноосвітньої школи №2 також отримали інформацію, друковані рекламоінформаційні матеріали та були запрошені на навчання до Маслівського навчального закладу.

Всі бажаючі познайомитися ближче із коледжем були запрошені на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ в суботу 20.03.21р.