"Проведення діагностичних, лікувально-профілактичних заходів для тварин"

З метою охорони здоров’я тварин та людей і забезпечення виробництва якісної та безпечної продукції потрібно проводити комплекс діагностичних, лікувально-профілактичних заходів для тварин. Навіть якщо тварина здорова на вигляд, перевіряти її все одно необхідно.

Профілактика – одна з основних ланок у загальному комплексі попередження та ліквідації інфекційних захворювань. При цьому слід відмітити, що дешевше і легше запобігти захворюванню, ніж його лікувати або ліквідувати. Ось чому організації профілактичних протиепізоотичних заходів надається виняткове значення.

Одним з важливих елементів контролю за станом здоров’я великої рогатої худоби є взяття крові та туберкулінізація.

22.03.2021 року на навчально-виробничій фермі ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету» проводився плановий захід щодо профілактики інфекційних захворювань.

Спеціалісти тваринницької ферми і викладачі циклової комісії зоотехнічних дисциплін разом з лаборантом долучилися до цієї справи та надавали посильну допомогу ветеринарним спеціалістам районної ветеринарної служби. Організовано та злагоджено було проведено відбір проб крові для дослідження на лейкоз та туберкулінізацію поголів’я великої рогатої худоби.