Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


«Вчитель - це не професія, вчитель - це ціле життя»

«Вчитель - це не професія, вчитель - це ціле життя» - під таким гаслом 1 жовтня 2021 року зібралася вся коледжанська родина ВСП «Маслівський АФК БНАУ», щоб привітати своїх наставників. На святі, переповненому осінніми щедрими барвами, посмішками, лунали щирі слова вдячності та поваги до всього педагогічного колективу.

За досягнення на педагогічній ниві викладачів нагородили почесними грамотами та подяками. А яке ж свято без музичного вітання? Веселі пісні, запальні танці, квіти, солодощі, нагороди від студентів, осінні композиції – переповнювали емоції кожного.

Дорогi нашi педагоги! Щиро вiтаємо Вас з чудовим святом – Днем вчителя. До Вас сьогоднi слова щирої шани, сердечної вдячностi. Ваша праця мудра i благородна. Розум, серце, душу, здоров’я впродовж усiх років ви віддаєте своїм студентам. Як мама, проводжаючи дітей в дорогу, віддає з рушником частинку свого серця, щоб зігрівало воно на життєвих перехрестях, так i ви передаєте з частинкою серця знання. Мабуть, велике воно, учительське серце, раз на стільки вистачає його…