Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


"1 вересня - особливо урочистий і радісний день"

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто, селище ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає посмішками.

Сьогодні радісний і хвилюючий день також і у ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського НАУ». В очах випускників – сум, бо для них цей навчальний рік – останній. А в очах першокурсників – гордість і тривога, адже вони прийшли до коледжу вперше.

Сьогодні наша славна сім’я поповнюється новим поколінням молодих, завзятих юнаків та дівчат. Це – майбутнє нашої держави, це надія України.

В нинішній рік свято Дня знань особливе, бо проходить в 30-у річницю незалежності України, літопис якої писати нам, її громадянам. Країна, яка дала світові безліч талановитих доньок і синів, які прославляли свою Батьківщину за межами держави. Україна - це країна довговічної боротьби за волю, яку вона здобула 24 серпня 1991 року.

В цей святковий день також вшанували пам'ять тих людей, хто звеличив нашу землю. Тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес та поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю – Тарасу Григоровичу Шевченку та засновнику Маслівського аграрного закладу, першому директору Василю Івановичу Іванову і загиблим викладачам, працівникам технікуму у роки Великої Вітчизняної війни.

Зі словами, що допоможуть збагнути життєві істини, переконатися у правильності рішення звернулася до всіх присутніх директор коледжу Наталія Марківна Пахович.

З надзвичайною урочистістю відбулася посвята першокурсників у студенти. З щирими напутніми словами та душевною вітальною піснею звернулась до всіх мама першокурсника Ірина Олександрівна Слюсар.

Щиро вітаємо всіх з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.