Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Творча зустріч з Михайлом Михайловичем Калініченком

28 березня у Відокремленому структурному підрозділі «Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету» відбулася творча зустріч з Михайлом Михайловичем Калініченком - українським журналістом, поетом, освітнім діячем, кандидатом політичних наук та членом Національної спілки журналістів України. Має відзнаки Національної спілки журналістів України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України (відзнака «За заслуги в розвитку інформаційної сфери»), Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Студенти коледжу були приємно здивовані, що письменник народився в селі Маслівка, Миронівського району і саме звідси розпочався шлях становлення та духовного розвитку Михайла Михайловича.

Він відомий як автор збірок поезій: «Праведності ген», «Оголений нерв», «Узурпатор, або Майдан на крові». Під час зустрічі письменник зачитав уривки з його поеми «Виображення», що присвячена духовному образу Григорія Сковороди – мислителя й філософа, що все своє життя присвятив високим цілям пробудження народу. Також декламував власну поезію, що справила величезне враження на слухачів.

Розповіді зі свого життя та манера спілкування підкорили і не залишили байдужим кожного, хто був присутнім на зустрічі. Приємним подарунком для працівників та читачів бібліотеки стали подаровані книги автора.

Колектив нашого навчального закладу й присутні в залі щиро подякували письменнику за чудово проведений час і побажали міцного здоров’я, довголіття і нових творчих досягнень.