`
Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Сівба соняшнику - 2023

1 травня на полях навчально-дослідного господарства ВСП "Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого БНАУ" розпочали сіяти соняшник. Весна цього року примхлива, прохолодна, дощова та ще й з вітрами, вдалих днів для виконання робіт в полі було замало, не вистачило часу і для вчасного передпосівного обробітку грунту. Строки сівби теплолюбних ярих культур теж відтермінувалися на один тиждень.

Студенти ІІ і ІІІ курсів спеціальності "Агрономія", а саме групи АГРО-21, АГРО-20, ФГ-21, ФГ-20, разом з викладачами циклової комісії агрономічних дисциплін: Капленко С.М., Вакулік С.Л., Погорєловою Г.М., Рибак С.В. в польових умовах мали змогу спостерігати посів соняшнику. Агроном господарства Листуха М.М. надав консультацію студентам по особливостях передпосівної підготовки грунту, сівби, охарактеризував гібрид соняшнику, розповів про принцип роботи сівалки Vaderstad. Студенти змогли дослідити глибину залягання насіння, порахували кількість насінин на один погонний метр, визначили кількісну норму висіву на 1 га, вивчили будову посівного агрегату. Окрім того, цікавим для них було і дослідження фази розвитку рослин озимої пшениці на дану дату.

Такі виїзні екскурсійні заняття є цікаві та змістовні, навчаємось за принципом "Вранці вивчив, вдень побував в полі і побачив".