Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Весняні польові роботи.

У полі зараз гаряча пора. Нарешті сонячна погода та температурний режим дозволи аграріям розпочати польові роботи в повному обсязі. На порядку денному в агронома одночасно декілька справ - це передпосівний обробіток грунту, сівба пізніх ярих культур і гербіцидно-фунгіцидний обробіток площ з озиминою.

На полях ВСП "Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого БНАУ" продовжуються польові роботи. От і студенти ІІІ курсу, групи ФБ-20, разом з викладачами циклової комісії агрономічних дисциплін Пахович Н.М., Капленко С.М., Пахович І.Л. мали змогу долучитись до весняно-польового дійства. Темою виїзного екскурсійного заняття з дисципліни "Технології в галузі рослинництва" є "Сівба пізніх ярих культур". 2 травня на полях навчально-дослідного господарства сіяли соняшник. Студенти оглянули сучасну грунтообробну техніку, ознайомились з будовою і принципом роботи сівалки Vaderstad, визначили глибину залягання насінини в рядку, розрахували кількісну норму висіву на 1 га.

Окрім того, додатково, мали змогу оглянути площу озимої пшениці на забур'яненість. Агроном господарства Листуха М.М. розповів про важливість фунгіцидного захисту рослин від хвороб в даний період.

Хлопці та дівчата уважно дослухались до кожного слова викладачів, до кожної поради агронома, адже ми, українці, в душі хлібороби, які орють, сіють і плекають все живе.