Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


«Колекція поповнюється»

Колекція ще дуже молодої експозиції «Український простір: ремесла і промисли», яка розпочне свою діяльність при музеї історії Маслівського аграрного закладу «Батьківська хата» поповнюється новими експонатами.

Зокрема, для експозиції «Художні ремесла» викладачем закладу Н.П. Пилипенко подаровано вишиті рушники. Це авторські роботи О.Ф. Дубової, датовані 50-ми рр. ХХ ст., с. Вікторівка.

Для експозиції «Обробка деревини» працівником закладу П.А. Швидуном подаровано столярний інструмент: орнаментований рубанок, датований 30-ми рр. ХХ ст., с. Маслівка.

Для експозиції «Аграрна культура українців» цим же благодійником подаровано знаряддя праці: ціп, датований 20-ми рр. ХХ ст. та фрагмент старовинного ткацького верстата для експозиції «Ткацтво».

Викладачем закладу М.В. Доником, який нині на заслуженому відпочинку для експозиції «Бджільництво» подаровано приладдя бджоляра. А для експозиції «Рибальство» - острогу.

Також меценат, який побажав залишитись невідомим, подарував авторську роботу художника І.М. Красівського. Інформаційна довідка: І.М. Красівський /1926 – 2012/, маслівчанин, учасник бойових дій у Другій Світовій війні. Нагороджений орденами: Вітчизняної війни І ст., Червоної Зірки, Слави ІІІ ст. Заслужений працівник культури УРСР. Нагороджений орденом Леніна та орденом «Знак Пошани». У його творчому доробку більше ста живописних робіт. Нажаль, унікальна авторська колекція І.М. Красівського не набула статусу національного культурного надбання і після його смерті була повністю втрачена.