Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


«День Святого Миколая – одне з найчарівніших свят року»

Це час, коли трапляються справжні дива, коли не тільки діти, але й дорослі мріють потрапити у казку та стати її частиною.

Традиція святкування Дня святого Миколая була відроджена у 1990 році. Відтоді з кожним роком вона набуває поширення в Україні, а свято Миколая є не менш очікуваним, ніж Новий рік.

На українських землях віддавна вірили, що Святий Микола Чудотворець постійно й невидимо перебуває серед людей, відновлює справедливість і допомагає у біді. Він вгамовує бурю в морі, рятує хворих, опікується бідними й знедоленими, і не лише людьми, а й тваринами. Святий Миколай дуже шанований українцями, наш найперший святий. Його образи були в кожній хаті.

Свято Святого Миколая під гаслом «Миколай мандрує по планеті» завітало і у ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж БНАУ» з вітаннями та подарунками, підведенням підсумків та врученням нагород.

Заходи до Дня Святого Миколая, були спрямовані на відродження національних традицій на роз’яснення духовної цінності свята, виховання потреби в культурному та духовному зростанні.

Так, як саме маленькі українці більше за всіх очікують від цього дня приємних сюрпризів, подарунків і див, студенти коледжу запросили Святого Миколая і до Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали всі присутні на святі. Сподіваємось ця подія залишить приємні спогади в пам’яті учнів на довгий час.

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

Хочемо побажати усім українцям у це світле свято змін на краще. Нехай Святий Миколай залишить позаду усі негаразди і принесе кожному цілий мішок здоров'я, щастя, добробуту і достатку. Зі святом!