Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


«Робоча зустріч викладачів циклової комісії зоотехнічних дисциплін з викладачами Факультету ветеринарної медицини Кафедри акушерства і біотехнології репродукції тварин Білоцерківського НАУ»

15 грудня на базі навчально-дослідного господарства ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х. Гаркавого Білоцерківського НАУ» відбулася робоча зустріч викладачів циклової комісії зоотехнічних дисциплін Баришніка І.М., Вовк Л.Л., Скляренка В.Ю. з викладачами Факультету ветеринарної медицини Кафедри акушерства і біотехнології репродукції тварин Білоцерківського НАУ Плахотнюком І.М., кандидатом ветеринарних наук, доцентом; Єрошенком О.В., кандидатом ветеринарних наук та аспірантом Черкавським С.В.

Було проведено ультразвукову діагностику корів на предмет тільності та виявлення хвороб статевих органів. На основі аналізу результатів дослідження були внесені рекомендації і пропозиції, для планування подальшої роботи зі стадом. Також Плахотнюк І.М. провів майстер-клас по штучному осіменінню корів для студентів ІV курсу.

Дякуємо Кафедрі акушерства і біотехнології репродукції тварин Білоцерківського НАУ за співпрацю!