Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Вибори керівника ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету»

14 вересня 2021 року у ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П. Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету» відбувся конкурсний відбір на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти. В голосуванні прийняли участь педагогічні працівники, кандидати від штатних працівників, які не є науково-педагогічними та педагогічними працівниками та представники студентського колективу. За результатами таємного голосування колектив висловив свою довіру Наталії Марцинівні Пахович, обравши її керівником ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету».

Щиро вітаємо Наталію Марцинівну!!!

Бажаємо досягати значних висот у своїй діяльності, гідно представляти інтереси свого навчального закладу, в будь-якій ситуації знаходити вірний і легкий вихід, успішних починань і блискучих перемог. Щоб сили і здоров’я завжди були надійними супутниками. А знання, досвід і навички приводили до неймовірних досягнень!