Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Позачергове засідання циклової комісії зоотехнічних дисциплін.

07.03.2024р відбулося позачергове засідання циклової комісії зоотехнічних дисциплін за участю директора коледжу Пахович Н.М., головного бухгалтера Бенедик В.М., заступника директора з адміністративно-господарської роботи Бондаря М.І. та спеціалістів господарства зоотехніка Невмержицької Л.В., зав. лабораторією тваринництва Кушнір Т.І..

На засіданні обговорювались питання раціонального використання кормів у годівлі корів на основі запропонованих варіантів раціонів та організація годівлі свинопоголів’я.

Було прийнято рішення про доцільність збільшення в раціоні годівлі дійних корів з добовим надоєм 20кг молока кількості сіна, пшеничної дерті, а зменшення кількості кукурудзяної дерті та мінеральної добавки (крейди). Звернуто увагу на проведення більш ретельного контролю роздою корів, особливо первісток. За результатами контрольного доїння провести корегування необхідної кількості надбавок до раціону.

Для годівлі порісних свиноматок затвердити запропонований цикловою комісією зоотехнічних дисциплін раціон, закупити премікс DOLFOS, який найбільше підходить для збалансування необхідних поживних речовин.