Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Взаємовідвідування занять - циклова комісія агрономічних дисциплін.

Взаємовідвідування занять - це ефективна форма переймання професійного та педагогічного досвіду колег і вдосконалення педагогічної майстерності викладачів. Це одна із основних форм методичної роботи циклової комісії і викладачів-агрономів. Заняття проводяться, як аудиторно так і позааудиторно: в умовах навчально-дослідного господарства, колекційно-дослідного поля та виїжджаючи з екскурсіями на передові аграрні господарства. От і новий навчальний рік викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін розпочали з обміну досвідом, основною метою якого є активізація і стимулювання творчої професійної діяльності.

Заняття з дисципліни "Захист рослин" на тему "Шкідники і хвороби бобових культур" викладача Мухи Тетяни Іванівни відвідала голова циклової комісії агрономічних дисциплін, Капленко Світлана Миколаївна.

Заняття з дисципліни "Фізіологія рослин" на тему "Фотосинтез" викладача Рибак Світлани Володимирівни відвідала викладач Шлапацька Валентина Григорівна.

Практичне заняття з Виробничої технологічної практики у студентів ІV курсу спеціальності "Агрономія" викладача Капленко Світлани Миколаївни відвідав завідувач навчальної практики Пахович Ігор Леонідович.

Заняття з дисципліни "Технологія виробництва продукції рослинництва" на тему "Ефіроолійні культури" викладача Вакулік Світлани Леонідівни відвідала голова циклової комісії, Капленко Світлана Миколаївна.