Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Всеукраїнська науково-практична конференція «Біорізноманіття: теорії, практика та методичні аспекти вивчення у закладах освіти».

Протягом більш ніж десяти років на території паркової зони коледжу функціонують кілька дослідних ділянок з дисципліни «Екологія». Це дає можливість здійснювати цілорічний моніторинг розвитку біорізноманіття рослинності. Спостереження та роботи здійснюються студентами різних спеціальностей у супроводі викладача.

Цьогорічні погодні умови сприяли ранньому одночасному квітуванні багатьох квітучих рослин. Відображення такого явища знайшло у тезах, поданих викладачем вищої категорії, старшим викладачем Шлапацькою В.Г. до Всеукраїнської науково-практичної конференції «Біорізноманіття: теорії, практика та методичні аспекти вивчення у закладах освіти», що проводилась на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка у квітні 2024 року.

Цьогоріч на дослідник ділянках студентами І курсу спеціальності «Менеджмент» Малушею Аделіною та Іванюк Аделіною виношувались роботи з висадки розсади квітів.