Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Студентська конференція на тему: «Фінансове та матеріальне забезпечення військовослужбовців в умовах війни».

2 листопада 2023 року у ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П. Х. Гаркавого БНАУ" (в межах проведення декади циклової комісії економічних дисциплін) відбулася внурішньовузівська студентська конференція на тему: «Фінансове та матеріальне забезпечення військовослужбовців в умовах війни».

Конференція включала виступи студентів та обговорення, підкріплені презентаційними матеріалами, відеороликами та демонстрація окремих прикладів забезпечення військових в реальних умовах.

Матеріали студентської конференції розкрили порядок грошового і речового забезпечення та соціальних виплат військовослужбовцям в умовах війни. Особлива увага була відведена питанню соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

На конференцію були запрошені: військовий та волонтер, які розповіли про реальний стан речей в забезпеченні військових та значення волонтерської діяльності для наших збройних сил.

Насамкінець усі перемістилися до студентської їдальні, де змогли відчути смак солдатської кухні з сухого пайка військовослужбовців ЗСУ.