Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Цікаве завершення навчальної практики.

Підсумкове заняття з навчальної практики «Демонтажно-монтажна» студенти третього курсу спеціальності «Автомобільний транспорт», мали змогу провести на базі Екологічної дослідної станції «Глибокі Балики», що у м.Ржищеві. Таку можливість була люб’язно надана директором Екостанції Поповим Богданом. Він запросив на екскурсію до своєї кузні, де продемонстрував методи і способи кування, роботи з різними металами. Студенти мали можливість особисто долучитися до азів ковальської справи.

Сам же залік, теоретичну його частину було проведено 20 лютого у прекрасній столовій Екостанції за чашкою чаю. З вітальним словом перед студентами виступив директор Екостанції Богдан Попов. Пан Богдан розповів присутнім про історію, місію та завдання, що стоять перед станцією. Розкрив світові і локальні екологічні виклики та шляхи їх подолання. В розповіді директора Екостанції широко висвітлювалося питання енергозбереження, альтернативних джерел енергозабезпечення, в тому числі і на прикладі Екостанції «Глибокі Балики». На базі Екостанції працють та проводять свої дослідження вітчизняні і закордонні науковці: орнітологи, ентомологи, геологи, ботаніки, іхтіологи, екологи та багато інших. Перед студентами також виступив капітан дальнього плавання, інженер-механік Греков Олег. З великою цікавістю хлопці сприймали розповіді про велетенські двигуни, що рухають морські судна.

Результатом відвідин Екологічної дослідної станції «Глибокі Балики» стала пропозиція директора станції Богдана Попова про укладення меморандуму на співпрацю з нашим коледжем.